Dj wesele Białystok | O mnie
DJ Tommek

djWitam, od kilku lat z powodzeniem uprawiam zawód DJ. Specjalizuję się w oprawie muzycznej, oraz prowadzeniem wszelkiego rodzaju wydarzeń rozrywkowych. Zapraszam do kontaktu.

Dzień dobry,


Od początku mojej działalności artystycznej, wiedziałem, że jako wodzirej sprawdzę się doskonale.

Wszystkie imprezy firmowe, chwile, kiedy wcielałem się w takie role, jak np. Dj na ślub udowadniały mi, że przynoszę ludziom wiele radości i mogę w profesjonalny sposób jeszcze wesprzeć ich w stworzeniu niezapomnianej uroczystości.

Jeżeli więc potrzebny będzie Dj, chrzciny ukochanego maleństwa już tuż, tuż lub niezbędny będzie zespół muzyczny? Wystarczy przedstawić mi swój pomysł na zespół weselny, a ja zajmę się szczegółami. Moją rolą jest przede wszystkim przygotowanie oprawy muzycznej pod kątem wielu wydarzeń rozrywkowych, uroczystości rodzinnych oraz oczywiście – przyjęć weselnych! To, co serwuje uczestnikom zabawy, to przede wszystkim dobra muzyka.

Na mojej liście można znaleźć zarówno perły muzyczne z lat 60- tych, jak również współczesne hity, przy których parkiet zapełnia się osobami w każdym wieku! Dj Białystok, Dj Łomża, Dj Kolno, Dj Bielsk Podlaski: to właśnie ja!

Chętnie dojadę do wybranego przez Państwa miejsca, żeby uświetnić tak ważny przecież dzień.

Sprzęt nagłaśniający, oświetlenie – to wszystko leży w mojej kwestii, jednak moją najważniejszą cechą jest elastyczne podejście do tak specyficznego zajęcia, jakim jest wspieranie weselnych, i nie tylko, przyjęć.

W swojej ofercie co mnie wyróżnia spośród innych posiadam także akordeon, który towarzyszy nam podczas całego wesela zaczynając od wyjazdu od Pana młodego i Pani młodej następnie na sali podczas biesiady weselnej aż do końca wesela.

Przede wszystkim, dopasujemy wspólnie z Panią i Panem Młodym repertuar tak, aby każdy z gości świetnie się bawił. Profesjonalny Dj na wesele, za którego bez zbędnej kokieterii się uważam, przedstawi optymalną listę hitów, które doskonale wpiszą się w charakter przyjęcia.

Wybierzemy odpowiednie zabawy oczepinowe i zaangażuję w nie gości z humorem i lekkością. Razem ze mną na przyjęcie przybywa doskonały nastrój, klimat świetnej zabawy do białego rana oraz wiele uśmiechu, którym zarażam nawet skrajnych pesymistów.

Przyjęcie, które zostało oddane w moje ręce nie tylko będzie wspaniale i długo wspominane przez gości, ale również zapisze się w ich wspomnieniach jako doskonała, wszechogarniająca ich radość i zabawa. Jeżeli zażyczą sobie Państwo saksofonu, sprostam Państwa wymaganiom, możemy na Państwa przyjęciu zagrać, jako zespół weselny, a jeżeli będzie taka potrzeba, chętnie pomuzykuję biesiadnie na żywo, używając wdzięcznego akordeonu, ku uciesze zebranych gości.

Doświadczenie, profesjonalizm to cechy, które są niezbędne w moim zawodzie, ale tak naprawdę liczy się miłość do doskonałej zabawy, a tej nie brakuje mi w żadnym dniu w roku. Dlatego właśnie, tak doskonale czują się goście, dla których mogę być wodzirejem.

Wszystkich, którzy są zainteresowani zorganizowanie niezapomnianego przyjęcia weselnego, i nie tylko, zapraszam do kontaktu 

Dj Tommek - dj na wesele Białystok, dj Białystok

{nice1}